Home

godišnjica Specijalitet puls taekwondo rang lista Vjenčati se Mijesiti Potvrda

URIHO Održano 3. Para taekwondo prvenstvo Hrvatske na kojem su briljirali  Urih
URIHO Održano 3. Para taekwondo prvenstvo Hrvatske na kojem su briljirali Urih

Sportske novosti - Nema 'otrovnih strelica' među nama, a istina o Europskom  klupskom prvenstvu potpuno je drugačija
Sportske novosti - Nema 'otrovnih strelica' među nama, a istina o Europskom klupskom prvenstvu potpuno je drugačija

Uspješan mjesec iza Taekwondo kluba, Sara Habijančić osvojila prve bodove  na WT rang listi
Uspješan mjesec iza Taekwondo kluba, Sara Habijančić osvojila prve bodove na WT rang listi

Dobrodošli - Hrvatski taekwondo savez

Jutarnji list - IVAN MIKULIĆ OSVOJIO SREBRNU MEDALJU NA SVJETSKOM PRVENSTVU  Tim rezultatom vratio se na vodeće mjesto WT Svjetske rang liste
Jutarnji list - IVAN MIKULIĆ OSVOJIO SREBRNU MEDALJU NA SVJETSKOM PRVENSTVU Tim rezultatom vratio se na vodeće mjesto WT Svjetske rang liste

Croring Magazine - Vijest - TAEKWONDO RANGLISTE

Fenomenalna Matea Jelić osvojila je zlatnu medalju na grand prixu u Moskvi  u taekwondou u kategoriji do 67 kilograma | Taekwondo klub Marjan
Fenomenalna Matea Jelić osvojila je zlatnu medalju na grand prixu u Moskvi u taekwondou u kategoriji do 67 kilograma | Taekwondo klub Marjan

TAEKWONDO Osam turnira u 9 vikenda! - Kronike Velike Gorice

Taekwondo Novi Zagreb - Od travnja do lipnja 98 mjesta!!! Nalazimo se na  kraju polusezone i unatoč sjajnim rezultatima i prilikama nisam bio do  kraja zadovoljan našim učinkom. A onda izađe nova
Taekwondo Novi Zagreb - Od travnja do lipnja 98 mjesta!!! Nalazimo se na kraju polusezone i unatoč sjajnim rezultatima i prilikama nisam bio do kraja zadovoljan našim učinkom. A onda izađe nova

Faktor | Faktor.ba

Dvije medalje s turnira nacionalne rang liste za Taekwondo Imotski – Radio  Imotski
Dvije medalje s turnira nacionalne rang liste za Taekwondo Imotski – Radio Imotski

Karla Lončar u TOP 50 najboljih na ljestvici Europske taekwondo federacije!  - Vijesti iz Gacke
Karla Lončar u TOP 50 najboljih na ljestvici Europske taekwondo federacije! - Vijesti iz Gacke